Prijava  
 
HOME O NAMA CIJENE KONTAKT
 Traži

 Olja Vidaković, prof. kineziologije

Olja Vidaković (rođ. 1975)
Izučavanje utjecaja rekreacijske aktivnosti na tijelo i zdravlje čovjeka oduvijek joj je bila preokupacije. Joga ju je privukla kao kompleksna znanost o duhu, tijelu i zdravlju, posebno u smislu uske povezanosti utjecaja zdrave prehrane i redovitog vježbanja na očuvanje općeg zdravlja.

POSEBNOSTI: Tijekom studija izučavala je (i u diplomskom radu prezentirala) utjecaj tjelovježbe na psihofizički razvoj djeteta.Vodila je individualne programe vježbanja za djecu oboljelu od cerebralne paralize. Kasnije, proširila je zanimanje na odraslu populaciju i s tim u svezi posebnu pozornost posvetila fiziologiji, sportskoj medicini i kineziterapiji.

OSOBNI STAV: “Volim  raditi s ljudima, upoznavati njihov odnos prema tjelesnom vježbanju i veseli me kad vidim da sve više ljudi prihvaća vježbanje kao sastavni dio života. Osjećaj da smo učinili nešto korisno za naše tijelo i duh, neprocjenjiv je. U jogi sam, uz to, pronašla i način oslobađanja od stresa na psihičkoj, mentalnoj i duhovnoj razini. Joga je tako postala moj put do zdravlja i unutarnjeg mira te je s povjerenjem preporučujem svima.“