Naslovna / Termini

Termini

Termini Mesnička

Mesnička, Mesnička 3  
Ponedjeljak - srijeda08.30 - 09.30Marta Janković Mach
Ponedjeljak - srijeda16.30 - 17.30Iva Paver
Ponedjeljak - srijeda18.00 - 19.30Iva Paver
Ponedjeljak - srijeda19.30 - 20.30Iva Paver
Ponedjeljak - srijeda21.00 - 22.00Iva Paver
Utorak - četvrtak08.00 - 09.00Mirna Bračić
Utorak - četvrtak09.30 - 10.30Mirna Bračić
Utorak - četvrtak11.00 - 12.00Mirna Bračić
Utorak - četvrtak16.30 - 17.30Maja Severović
Utorak - četvrtak18.00 - 19.00Maja Severović
Utorak - četvrtak19.30 - 20.30Dora Majdak
Utorak - četvrtak21.00 - 22.00Dora Majdak
Petak16.30 - 17.30Maja Severović
Petak18.00 - 19.30Maja Severović

Termini Kvatrić

Kvatrić, Bužanova 7  
Ponedjeljak - srijeda08.00 - 09.00Maja Severović
Ponedjeljak - srijeda17.00 - 18.00Marta Janković Mach
Ponedjeljak - srijeda18.15 - 19.15Marta Janković Mach
Ponedjeljak - srijeda19.30 - 20.30Dora Majdak
Ponedjeljak - srijeda20.45 - 21.45Dora Majdak
Utorak - četvrtak09.00 - 10.00Dora Majdak
Utorak - četvrtak17.00 - 18.00Lara Čuljak
Utorak - četvrtak18.15 - 19.15Lara Čuljak
Utorak - četvrtak19.30 - 20.30Iva Paver
Utorak - četvrtak20.45 - 21.45Iva Paver
Petak18.00 - 19.00Dora Majdak
Petak19.15 - 20.15Dora Majdak

Termini Folka

Folka, Župančićeva 1  
Ponedjeljak - srijeda18.15 - 19.15Neven Kos
Ponedjeljak - srijeda19.30 - 20.30Neven Kos
Ponedjeljak - srijeda20.45 - 21.45Neven Kos

Termini Sopot

Sopot,Ostrogovićeva 9  
Ponedjeljak - srijeda19.30 - 20.30Dario Mišković
Utorak - četvrtak18.15 - 19.15Maja Severović
Utorak - četvrtak19.30 - 20.30Maja Severović
Utorak - četvrtak20.45 - 21.45Maja Severović
Petak18.00 - 19.00Valentina Čurila

Termini Srednjaci

Srednjaci, Vladimira Filakovca 2  
Ponedjeljak - srijeda (prizemlje)18.15 - 19.15Marta Janković Mach
Ponedjeljak - srijeda (prizemlje)19.30 - 20.30Marta Janković Mach
Ponedjeljak - srijeda (prizemlje)20.45 - 21.45Marta Janković Mach
Ponedjeljak - srijeda (suteren)18.15 - 19.15Koštana Pavić
Ponedjeljak - srijeda (suteren)19.30 - 20.30Koštana Pavić
Ponedjeljak - srijeda (suteren)20.45 - 21.45Koštana Pavić
Utorak - četvrtak (prizemlje)18.15 - 19.15Gordana Pikutić
Utorak - četvrtak (prizemlje)19.30 - 20.30Gordana Pikutić
Utorak - četvrtak (prizemlje)20.45 - 21.45Gordana Pikutić
Utorak - četvrtak (suteren)18.15 - 19.15Iva Paver
Utorak - četvrtak (suteren)19.30 - 20.30Iva Paver
Utorak - četvrtak (suteren)20.45 - 21.45Iva Paver
Petak18.15 - 19.15Iva Paver
Petak19.30 - 20.30Iva Paver

Termini Prečko

Prečko, Tijardovićeva 13  
Ponedjeljak - srijeda18.15 - 19.15Maja Severović
Ponedjeljak - srijeda19.30 - 20.30Maja Severović
Ponedjeljak - srijeda20.45 - 21.45Maja Severović

Termini Kustošija

Kustošija, Španovićeva 18  
Ponedjeljak - srijeda18.15 - 19.15Lara Čuljak
Ponedjeljak - srijeda19.30 - 20.30Lara Čuljak
Ponedjeljak - srijeda20.45 - 21.45Lara Čuljak
Utorak - četvrta,18.15 - 19.15Lara Čuljak
Utorak - četvrtak19.30 - 20.30Lara Čuljak

Termini Špansko

Špansko, Špansko 17  
Ponedjeljak - srijeda18.15 - 19.15Mirna Bračić
Ponedjeljak - srijeda19.30 - 20.30Mirna Bračić
Ponedjeljak - srijeda20.45 - 21.45Maja Severović
Utorak - četvrtak08.30 - 09.30Marta Janković Mach
Utorak - četvrtak17.00 - 18.00Gordana Pikutić
Utorak - četvrtak18.15 - 19.15Gordana Pikutić
Utorak - četvrtak19.30 - 20.30Koštana Pavić
Utorak - četvrtak20.45 - 21.45Koštana Pavić
Petak18.00 - 19.00Marta Janković Mach
Petak19.15 - 20.15Marta Janković Mach

Termini Siget

Siget, Siget ulica 12  
Ponedjeljak - srijeda18.15 - 19.15Dora Majdak
Ponedjeljak - srijeda19.30 - 20.30Dora Majdak
Ponedjeljak - srijeda20.45 - 21.45Dora Majdak
Utorak - četvrtak17.00 - 18.00Iva Hubak Mršić
Utorak - četvrtak18.15 - 19.15Iva Hubak Mršić
Utorak - četvrtak19.30 - 20.30Iva Hubak Mršić
Utorak - četvrtak20.45 - 21.45Iva Hubak Mršić

Termini Savica

Savica, Vladimira Ruždjaka 7  
Utorak - četvrtak18.30 - 19.30Dora Majdak
Utorak - četvrtak19.45 - 20.45Dora Majdak

Termini Dubrava

Dubrava, Novoselski odvojak III, 2-Klin  
Ponedjeljak - srijeda09.00 - 10.00Iva Hubak Mršić
Ponedjeljak - srijeda18.15 - 19.15Iva Hubak Mršić
Ponedjeljak - srijeda19.30 - 20.30Iva Hubak Mršić
Ponedjeljak - srijeda20.45 - 21.45Iva Hubak Mršić
Utorak - četvrtak18.15 - 19.15Igor Špoljarić
Utorak - četvrtak19.30 - 20.30Igor Špoljarić
Utorak - četvrtak20.45 - 21.45Igor Špoljarić
Petak18.00 - 19.00Iva Hubak Mršić

Termini Trešnjavka

Trešnjevka, Ul. grada Vukovara 18  
Ponedjeljak - srijeda18.15 - 19.15Iva paver
Ponedjeljak - srijeda19.30 - 20.30Iva paver
Ponedjeljak - srijeda20.45 - 21.45Iva paver

Termini Sesvete

Sesvete, Tijardovićeva 9  
Utorak - četvrtak18.00 - 19.00Valentina Galić
Utorak - četvrtak19.15 - 20.15Valentina Galić
Utorak - četvrtak20.30 - 21.30Valentina Galić